Круїзери

  ←  →
  ←  →
  • –20 %
   –1 243 грн.
   Круїзер Mindless Mandala black
   Круїзер Mindless Mandala, Чорний у магазині Roliki
    У наявності 6 елементи
   4 973 грн.
   6 216 грн.
  • –20 %
   –1 075 грн.
   Круїзер Mindless Stained Daily III black
   Mindless Stained Daily III – оновлений міні круїзер із шестишарового канадського клена.
    У наявності 1 елементи
   4 301 грн.
   5 376 грн.
  • –20 %
   –1 243 грн.
   Круїзер Mindless Mandala
   Mindless Mandala – олдскульний короткий круїзер з м'яким конкейвом
    У наявності 7 елементи
   4 973 грн.
   6 216 грн.
  • –20 %
   –1 226 грн.
   Круїзер Mindless Core red-gum
   Mindless Core – компактний круїзер для повсякденної їзди, поїздок до школи чи офісу. Малюнок шпону рожевого дерева без покриття забезпечує індивідуальність кожної окремої дошки. Мякий конкейв і середня ширина деки максимально зручні для райдерів-початківців. Мякі бушинги забезпечують плавні повороти.
    У наявності 10 елементи
   4 906 грн.
   6 132 грн.
  • –20 %
   –1 470 грн.
   Круїзер Mindless Tiger Sword mustard
   Mindless Tiger Sword – компактний та стійкий круїзер зі стильною графікою за доступною ціною. Ексклюзивна широка підвіска Gen-X на більш короткій дошці призначена для фанового катання по вулицях та в парку.
    У наявності 10 елементи
   5 880 грн.
   7 350 грн.
  • –20 %
   –1 512 грн.
   Круїзер Mindless Mandala Gen X natural
   Mindless Mandala Gen X – популярний круїзер із вигравіруваною мандалою на верхньому шарі дошки. Ідеальний для міста та пулів завдяки гострому носу, V-подібному хвості, короткій колісній базі та м'якому конкейву. Виготовлений із семи шарів клена, має підвіску Gen X, бушинги 95A, колеса Sucka та підшипники класу ABEC 9. Максимальна вага райдера - 100 кг. Бренд Mindless забезпечує високу якість за доступною ціною.
    У наявності 8 елементи
   6 048 грн.
   7 560 грн.
  • –20 %
   –1 470 грн.
   Круїзер Mindless Grande Gen X blue
   Mindless Grande Gen X - круїзер у простому дизайні з вигравіруваним лазером логотипом. Підходити для будь-яких повсякденних завдань, завдяки м'якому конкейву та хвості ідеальний і в парку, і на вулиці. Виготовлений із семи шарів клена, максимальна вага райдера - 100 кг. Mindless - британський бренд, який виробляє різноманітні лонгборди від міні круїзерів до даунхілла та фрістайлу, забезпечуючи при цьому високу якість за доступною ціною.
    У наявності 7 елементи
   5 880 грн.
   7 350 грн.
  • –20 %
   –1 529 грн.
   Круїзер Mindless Surf Skate Fish white
   Круїзер Mindless Surf Skate Fish - стійкий круїзер з дизайном риби, що надає вібрації серфінгу. Підходить для всіх райдерів, має два типи жорсткості бушингів та відрізняється передньою та задньою підвіскою Surf Skate. Виготовлений із семи шарів клена, максимальна вага райдера - 110 кг. Колеса Mindless Viper 65х44 мм, підшипники класу ABEC 5. Яскравий круїзер від британського бренду Mindless за доступною ціною.
    У наявності 7 елементи
   6 115 грн.
   7 644 грн.
  • –20 %
   –1 470 грн.
   Круїзер Mindless Grande Gen X black
   Mindless Grande Gen X - стильний та зручний круїзер від британського бренду Mindless. Виготовлений із семи шарів клена, має коротку деку з м'яким конкейвом та розміром 8.3 х 28 дюймів. Підходити для будь-яких повсякденних завдань та веселого проведення часу. Розмір підвіски Gen X - 149 мм, бушинги - 95A, колеса Sucka - 55x34 мм та жорсткістю 86A, підшипники класу ABEC 5. Максимальний вага райдера - 100 кг. Завдяки гравіюванню з лазером логотипу, виглядає неперевершено.
    У наявності 5 елементи
   5 880 грн.
   7 350 грн.
  • –20 %
   –1 495 грн.
   Круїзер Mindless Raider VI
   Mindless Raider VI – стильний круїзер від британського бренду з динамічним принтом у двох варіантах окрасу. Конструкція з клена, бамбука та деревних волокон забезпечує легкий карвінг та катання містом. Наждачне напилення на верхньому шарі деки забезпечує відмінне зчеплення з підошвою взуття. Розмір деки 8 х 34 дюйми, підвіска RK розміром 5.5 дюймів із бушингами Serenity SHR жорсткістю 78А, колеса Ground діаметром 70 мм та жорсткістю 80А, хромовані підшипники класу ABEC 5. Максимальна вага райдера – 90 кг. Стильний м'ятний круїзер для райдерів, які цінують високу якість за доступною ціною.
    У наявності 5 елементи
   5 981 грн.
   7 476 грн.
  • –20 %
   –1 075 грн.
   Круїзер Mindless Stained Daily III
   Mindless Stained Daily III - оновлений міні круїзер від британського бренду Mindless. Виготовлений із шестишарового канадського клена, прикрашений логотипом та нанесено наждачне напилення на верх деки. Легко впорається з трюками біля скейт-парків та забезпечити маневреність на вулицях міста. Розмір деки 7 х 24 дюйми, колісна база 16.25 дюймів. Підвіска Seagull та бушинги Serenity забезпечують відмінний відскок, а колеса Swirl розміром 60 х 40 мм та жорсткістю 83A SHR забезпечують відмінне зчеплення. Максимальна вага райдера - 90 кг. Стильний графітовий круїзер, що забезпечує високу якість за доступною ціною.
    У наявності 5 елементи
   4 301 грн.
   5 376 грн.
  • –20 %
   –1 495 грн.
   Круїзер Mindless Raider VI
   Mindless Raider VI – популярний круїзер в оновленому виконанні. Шоста версія відрізняється динамічним принтом у двох варіантах окрасу, щоб бути максимально помітним.
    У наявності 3 елементи
   5 981 грн.
   7 476 грн.
  • –20 %
   –1 386 грн.
   Круїзер Mindless Octopuke pink-purple
   Mindless Octopuke – стійкий та міцний круїзер з яскравою графікою.
    У наявності 3 елементи
   5 544 грн.
   6 930 грн.
  • RAD круїзер Retro Checker Cruiser Skateboard 28" - Black
   Круїзер RAD Retro Checker 28" Black
    У наявності 3 елементи
   4 064 грн.
  • –20 %
   –1 529 грн.
   Круїзер Mindless Surf Skate Fish black
   Компактний та стильний круїзер Mindless Surf Skate Fish black1 - ідеальний вибір для тих, хто любить активний відпочинок. Чорний колір надає йому елегантності та стильності. Легкий у використанні та зручний у перенесенні, цей круїзер стане незамінним помічником у подорожах та прогулянках. Компактні розміри дозволяють зберігати його у будь-якому місці. Насолоджуйтесь швидкістю та почуйте собі на хвилях з Mindless Surf Skate Fish black1.
    У наявності 3 елементи
   6 115 грн.
   7 644 грн.
  • –20 %
   –1 470 грн.
   Круїзер Mindless Tiger Sword black
   Mindless Tiger Sword – компактний та стійкий круїзер зі стильною графікою за доступною ціною. Ексклюзивна широка підвіска Gen-X на більш короткій дошці призначена для фанового катання по вулицях та в парку.
    У наявності 2 елементи
   5 880 грн.
   7 350 грн.
  • RAD круїзер Cherry Blossom Cruiser Skateboard 32" - Navy
   Круїзер RAD Cherry Blossom 32" Navy
    У наявності 1 елементи
   4 064 грн.
  • Hydroponic Fish Surf Skate 31,5" серфскейт - Radikal Orange / Navy
   Серфскейт Hydroponic Fish Surf Skate 31,5" - Radikal Orange / Navy - це ідеальний вибір для тих, хто хоче відчути себе на дошці серфінгіста на суходолі. Виготовлений з 7 шарів канадського твердого клена та епоксидної смоли, здатних витримувати вагу 350 кг/см², цей скейт дозволяє кататися зі стійкістю та виконувати круті повороти завдяки передньому візку, що обертається. Регульована колісна база дозволяє легко та весело уникати вуличних перешкод. Відчуйте «ефект плавника» та набувайте стійкості на цьому незвичайному скейті!
    У наявності 1 елементи
   8 476 грн.
  • Hydroponic круїзер Square Cruiser Skateboard 33" - Etnic
   Круїзер Hydroponic Square Cruiser Skateboard 33" - Etnic - ідеальний вибір для міських круїзів. Дека з 7-шарової конструкції з канадського та твердого клена, армована епоксидною смолою. Комплектується кіктейлом та колісними втулками 95А. Класичний стиль за розумною ціною.
    У наявності 1 елементи
   7 489 грн.
  • Hydroponic Fish Surf Skate 31,5" серфскейт - Classic 2.0 White / Brown
   Серфскейт Hydroponic Fish Surf Skate 31,5" - Classic 2.0 White / Brown - це компактний та стильний скейтборд, виготовлений з 7 шарів канадського твердого клена та епоксидної смоли. Здатний витримувати вагу до 350 кг/см². Дозволяє кататися на скейтборді так, ніби ви дійсно займаєтеся серфінгом на дошці в морі. Регульована колісна база дозволяє виконувати круті повороти та зупинки, що дозволяє легко та весело уникати вуличних перешкод. Купуючи Hydroponic Fish Surf Skate 31,5" - Classic 2.0 White / Brown, ви отримуєте універсальний скейтборд, який забезпечить вам стійкість та відчуття повороту на 360 градусів.
    У наявності 1 елементи
   8 476 грн.
  • Hydroponic Diamond Surf Skate 32" серфскейт - Tipe White
   Серфський скейт Hydroponic Diamond Surf Skate 32" - Tipe White - це виготовлений з 7 шарів канадського клена Hard Rock і епоксидної смоли скейтборд, який дозволяє вам відчути себе як на серфінгу. Розташуйте свою вагу на задньому візку, щоб відчути «ефект плавника» і набути стійкості, зберігаючи при цьому відчуття повороту на 360 градусів завдяки передньому візку, що обертається. Регульована колісна база дозволяє виконувати круті повороти та зупинки, що дозволяє легко та весело уникати вуличних перешкод. Кути ромбоподібного хвоста роблять його характеристики повороту трохи різкішими та гострішими, ніж у закругленого хвоста. Стильний білий дизайн.
    У наявності 1 елементи
   8 882 грн.
  • Hydroponic круїзер Square Cruiser Skateboard 33" - Concrete Purple
   Круїзер Hydroponic Square Cruiser Skateboard 33" - Concrete Purple - ідеальний вибір для міських круїзів. Дека з 7-шарової конструкції з канадського та твердого клена, армована епоксидною смолою. Комплектується кіктейлом та колесами ABEC-7. Затягніть всі деталі перед використанням.
    У наявності 1 елементи
   7 489 грн.
  • Hydroponic круїзер Diamond Cruiser Skateboard 32" - Tipe White
   Круїзер Hydroponic Diamond Cruiser Skateboard 32" - Tipe White - ідеальний вибір для міських круїзів. Дека з 7-шарової конструкції з канадського та твердого клена, армована епоксидною смолою. Компактний розмір та класичний стиль за розумною ціною. Зручний кіктейл та колісна база 445мм. Перед використанням переконайтеся, що всі деталі затягнуті.
    У наявності 1 елементи
   7 489 грн.
  • Hydroponic круїзер Diamond Cruiser Skateboard 32" - Vintage Brown
   Круїзер Hydroponic Diamond Cruiser Skateboard 32" - Vintage Brown - це поєднання класичного стилю та функціональності за розумною ціною. Дека з 7-шарової конструкції з канадського та твердого клена, армована епоксидною смолою. Ідеальна для міських круїзів, поставляється з кіктейлом. Унікальний дизайн та колісна база 445мм забезпечують комфортну морську подорож.
    У наявності 1 елементи
   7 489 грн.
  Контакти
  Location
  ОдесаУспенська, 66 (кут Преображенської)
  Карта проїзду
  Time
  10:00 – 20:00. Без вихідних!
  Підбір за параметрами
  • Ціна
    від 
    до 
    грн. 
  • Бренд
  • Колір
  • Наявність
  Кошик
  Карта проїзду