угода користувача

Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не погоджуєтесь з цими умовами, не використовуйте цей сайт. Використання цього сайту, у тому числі заповнення різних форм, заявок, а також замовлення Вами товарів/послуг з використанням даного сайту означає Вашу згоду з умовами цієї Угоди.

1. Умови використання Інтернет-порталу https://skates.com.ua

1.1. Дана користувальницька угода (названа надалі Угода) є публічним договором Інтернет-порталу https://skates.com.ua (далі – Інтернет-портал) між Адміністрацією Інтернет-порталу, Покупцями Товарів та Продавцями Товарів (названим надалі Користувач ). 

1.1.1. Пропозиції та інформація на Інтернет-порталі має виключно інформаційний характер і не є публічною офертою. Користувачі Інтернет-порталу поділяються на Покупців Товарів та послуг та Продавців Товарів та послуг. 

1.2. Користувачем Інтернет-порталу вважається будь-яка особа, яка будь-коли здійснила доступ до Інтернет-порталу, особи, яка замовляє та/або отримує Товари з використанням інструментів Інтернет-порталу. 

1.3. Отримуючи доступ до матеріалів Інтернет-порталу, Користувач вважається таким, що приєднався до цієї Угоди. Реєстрація Користувача на Інтернет-порталі означає повне та беззастережне прийняття Користувачем цієї Угоди. У разі незгоди з умовами Угоди використання Інтернет-порталу Користувачем має бути негайно припинено. 

1.4. Ця Угода може бути змінена та/або доповнена Адміністрацією Інтернет-порталу в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення. Ці Правила є відкритим та загальнодоступним документом. 

1.5. Угода передбачає взаємні права та обов'язки Користувача та Адміністрації Інтернет-порталу за такими пунктами:

 • порядок використання Інтернет-порталу;
 • політика конфіденційності;
 • обмеження відповідальності Адміністрації Інтернет-порталу;
 • пропозиція про укладання договору з Продавцем;
 • інші умови.

2.Опис послуг

2.1. Портал є платформою для розміщення пропозицій про продаж Товарів Продавцями. Користувачі, які здійснюють продаж Товарів на Інтернет-порталі https://skates.com.ua, надають інформацію про товари, що надалі дає право користувачеві порталу (Покупцю) зробити пропозицію укладання договору (оферту) Продавцю (Продавцям) товару. Портал надає послуги, які дозволяють Користувачам реєструватися та створювати на Порталі облікові записи. Після реєстрації на Інтернет-порталі як Продавець користувач отримує доступ до розділу Інтернет-порталу «Особистий кабінет для бізнесу», в якому він може опублікувати інформацію про компанію, яку він представляє, інформацію про товари, запропоновані компанією. 

2.2 Інтернет-портал є платформою для розміщення пропозицій про продаж Товарів Продавцями. 

2.2.1. Особи, які здійснюють продаж Товарів на веб Інтернет-порталі https://skates.com.ua, надають інформацію про товари, що надалі дає право користувачеві Інтернет-порталу (Покупцю) зробити пропозицію укладання договору (оферту) Продавцю (Продавцям) товару. 

2.3. Інтернет-портал https://skates.com.ua дозволяє вам переглядати та завантажувати інформацію з нашого Інтернет-порталу виключно для особистого некомерційного використання. Забороняється змінювати матеріали Інтернет-порталу, розповсюджувати з громадською чи комерційною метою. Будь-яке використання інформації на інших Інтернет-порталах або комп'ютерних мережах забороняється.

2.4. При реєстрації на Інтернет-порталі та оформленні замовлень ви погоджуєтесь надати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані. Інтернет-магазин «https://skates.com.ua» залишає за собою право розсилати акційні пропозиції на ваш номер, вказаний у замовленні. Якщо ви не хочете отримувати інформативні СМС про наші акції, просто зайдіть в особистий кабінет і відпишіться від категорій розсилок, які вам не цікаві або зателефонуйте в нашому менеджеру і попросіть відписати вас від розсилок. У разі відмови ми зобов'язуємося виключити вашу адресу із СМС-розсилки. 

2.5. У процесі реєстрації на Інтернет-порталі ви отримуєте логін та пароль, за збереження яких ви несете відповідальність.

2.6. Ви можете звертатися до нас з питаннями, претензіями, побажаннями щодо покращення роботи або з будь-якою іншою інформацією. При цьому ви несете відповідальність, якщо дане звернення є незаконним, загрозливим, порушує авторські права, є дискримінацією людей за якоюсь ознакою, а також містить образи або іншим чином порушує чинне законодавство України.

3. Персональна інформація Користувача

3.1.Адміністрація Інтернет-порталу з повагою та відповідальністю відноситься до конфіденційної інформації будь-якої особи, яка стала відвідувачем цього Інтернет-порталу. Приймаючи цю Угоду, Користувач дає згоду на збирання та використання певної інформації про Користувача відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» та політики Адміністрації Інтернет-порталу із захисту персональних даних. Крім того, Користувач погоджується з тим, що Адміністрація Інтернет-порталу може збирати, використовувати, передавати, обробляти та підтримувати інформацію, пов'язану з обліковим записом Користувача, з метою надання відповідних послуг.

3.2. Адміністрація Інтернет-порталу зобов'язується здійснювати збирання лише тієї персональної інформації, яку Споживач надає добровільно, у разі коли інформація потрібна для надання (покращення) послуг Споживачу.

3.3. Адміністрація Інтернет-порталу збирає як основні персональні дані, а саме ім'я, прізвище, по батькові, адресу та електронну адресу, так і вторинні (технічні) дані —файли cookies, інформація про з'єднання та системна інформація. 

3.4. Користувач погоджується з тим, що конфіденційність переданих через Інтернет даних не гарантована у разі, якщо доступ до цих даних отримано третіми особами поза зоною технічних засобів зв'язку, підвладних Адміністрації Інтернет-порталу, Адміністрація Інтернет-порталу не несе відповідальності за шкоду, завдану внаслідок такого доступу . 

3.5. Адміністрація Інтернет-порталу може використовувати будь-яку зібрану через інтернет-Інтернет-портал https://skates.com.ua інформацію з метою покращення змісту інтернет-Інтернет-порталу, його доопрацювання, передачі інформації Користувачеві (за запитами), у маркетингових чи дослідних цілях, а також інших цілях, що не суперечать положенням чинного законодавства України.

4.Вартість послуг

Реєстрація та створення на Інтернет-порталі облікового запису, доступ до розділу Інтернет-порталу «Особистий кабінет» здійснюється безкоштовно. Додаткові послуги для Продавців надаються за плату, розмір якої встановлюється Адміністрацією Інтернет-порталу на умовах, опублікованих у розділі «Замовлення платних послуг» та доступні для ознайомлення під час реєстрації «особистого кабінету для бізнесу». Додаткові платні послуги надаються на умовах надання послуг.

5. Обов'язки Користувача

5.1. При реєстрації користувач зобов'язаний надати правдиву, точну та повну інформацію про себе з питань, пропонованих у формі реєстрації та формах у розділі Інтернет-порталу «Особистий кабінет», та підтримувати цю інформацію в актуальному стані. У разі надання недостовірної інформації, Адміністрація Інтернет-порталу має право призупинити або скасувати реєстрацію користувача та припинити надання послуг. 

5.2. Користувач зобов'язується не використовувати самостійно або із залученням третіх осіб можливості Інтернет-порталу з метою, яка може бути кваліфікована як порушення прав третіх осіб на об'єкти інтелектуальної власності, недобросовісна конкуренція, інше порушення чинного законодавства України.

5.3.Користувач не має права здійснювати дії, що впливають на нормальну роботу Інтернет-порталу та є його несумлінним використанням.

6. Пропозиція щодо укладання договору з Продавцем

6.1. Користувач Інтернет-порталу (Покупець) після ознайомлення з інформацією на веб-порталі https://skates.com.ua має право зробити пропозицію про укладення договору (оферти) Продавцю (Продавцям) шляхом оформлення замовлення, оформлене замовлення є офертою Користувача Продавцю.

6.2. Відповідно до ст. 640 Цивільного кодексу України, договір вважається укладеним з моменту отримання особою, яка направила пропозицію укласти договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції.

6.3. Пропозиція про укладення договору (оферти) вважається прийнятою Продавцем у разі здійснення ним дій, а саме: фактичного відвантаження товару, злочину надання послуг або виконання робіт відповідно до умов, передбачених договором. Достатнім доказом прийняття оферти або зустрічної оферти (тобто погодження Сторонами всіх істотних умов продажу Товару) є фактичне отримання та прийняття Товару Одержувачем (Покупцем, Користувачем). 

6.4. Не вважається прийняттям Продавцем Оферти Користувача:

 • напрямок Продавцем та/або Адміністрацією Інтернет-порталу засобами електротехнічної (sms -інформування, електронна пошта, телефон тощо);
 • інші повідомлення Продавця/Адміністрації Інтернет-порталу про отримання Замовлення Користувача та/або про терміни його отримання та/або про ціну Товару. Дане повідомлення є виключно повідомленням про підтвердження отримання Продавцям пропозиції про укладення договору (оферти) Користувача (але не про прийняття цієї пропозиції) та містить відтворення умов оферти, наданої Користувачем (Покупцем).

6.5. Продавцем товару як одну з умов купівлі може бути встановлено зобов'язання за частковою або повною передоплатою за товар на стадії узгодження замовлення.

6.6. У разі перерахування передоплати за товар, який відсутній, Користувачеві (Покупцю) може бути відмовлено в оформленні купівлі товару. У такому разі внесена передоплата повертається за вказаними покупцем у заяві реквізитами в сумі оплати, що надійшла від нього, на рахунок продавця. Додаткові компенсації не виплачуються.

6.7. Адміністрація Інтернет-порталу звертає вашу увагу на те, що ціна, встановлена на момент оформлення заявки, є попередньою і може змінюватись в залежності від зміни ціни на товар. Ціна товару згідно з договором публічної оферти та умовами користування Інтернет-порталом вважатиметься остаточною на момент передачі товару покупцю.

6.8. У разі зміни ціни Товару, порівняно з узгодженими Сторонами, Покупця сповіщають про таку зміну, Покупець товару має право відмовитися від зробленого замовлення, отримання або прийняття Товару. При цьому, Одержувач (Платник) має право вимагати повернення сплачених за Товар грошових коштів, а також кошти, сплачені за доставку Товару Одержувачу. Будь-які інші компенсації (в т.ч. відшкодування збитків, неустойка та інше) – Продавцем або Адміністрацією не надаються.

6.9. Відповідальність Продавця за зміни умов придбання Товару порівняно із зазначеними у Пропозиції обмежується тим, що Одержувач (Користувач, Платник) має право відмовитися від придбання Товару та вимагати повернення сплачених за нього коштів (якщо вони сплачені).

6.10. Сума збитків (як матеріальних, так і немайнових), які можуть бути виплачені Користувачеві (Платнику, Одержувачу) у зв'язку з порушенням його прав під час використання Інтернет-порталу (в т.ч. у зв'язку з невиконанням Замовлення або його неналежним виконанням, іншими порушеннями) прав Користувача) відповідно до ст. 22 Цивільного кодексу України обмежена сумою десять гривень.

6.11. Єдиним засобом відшкодування, яке надається Користувачеві у разі невідповідності фактичних умов продажу оферті, є надання Користувачеві (Одержувачу) права відмовитися від отримання та прийняття відповідного Товару та вимагати повернення сплаченої за нього вартості, а також вартості доставки Товару до пункту видачі (якщо дані суми фактично були оплачені Платником). Отримувач має право скористатися цим правом до моменту підписання документів, що підтверджують отримання Товару (в т.ч. документів перевізника про доставку відправлення з Товаром Одержувачу).

6.12. На Товари, на які встановлено гарантійний термін, діють гарантійні зобов'язання відповідно до умов, зазначених у гарантійному талоні та/або в інформаційних матеріалах виробника. Якщо відповідно до законодавства України на Товар має бути встановлений гарантійний термін, але він не встановлений виробником, гарантійний термін на такий Товар вважається рівним трьом дням.

6.13. Додатковий гарантійний талон від Інтернет-порталу має інформаційний характер і не може продовжувати термін офіційної гарантії виробника. Відповідальність за підтримання гарантійних зобов'язань несе виробник та уповноважені ним представники (сервісні центри), продавці Товарів.

6.14. Користувач розуміє, що Продавці є окремими суб'єктами господарювання, які не підконтрольні Адміністрації Інтернет-порталу. Користувач усвідомлює, що Адміністрація Інтернет-порталу не має жодних повноважень щодо впливу на виконання Продавцями своїх зобов'язань щодо прийняття та виконання Замовлення, а також зобов'язань, що виникають після продажу Товару.

7. Обов'язки продавця.

7.1. Усі користувачі (продавці) Порталу зобов'язані сумлінно виконувати свої зобов'язання перед покупцями, зокрема користувачі Порталу зобов'язуються:

 • своєчасно, але не пізніше ніж протягом 2-х робочих днів, обробляти відповідні замовлення та звернення покупців щодо Товарів/послуг користувача, інформація про які розміщена на Порталі;
 • своєчасно інформувати покупців про неможливість відвантаження товару у узгоджені сторонами терміни з уточненням актуальних термінів виконання своїх зобов'язань перед покупцем;
 • своєчасно розглядати і давати мотивовану відповідь на скарги, претензії та пропозиції, що надходять від покупців, пов'язані з діяльністю користувача на Портала;
 • виконувати вимоги Закону України «Про захист прав споживачів» щодо прав покупців (споживачів) для придбання ними Товарів/послуг на Порталі. Зокрема користувачі Порталу зобов'язані на вимогу покупця протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів, за винятком дня покупки, обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний, якщо товар не задовольнив покупця за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням, за умови, що товар не використовувався та збережений його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ про купівлю даного товару. Якщо на момент обміну аналогічного товару, який задовольняв би вимоги покупця, немає у продажу, покупець має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахунком вартості, або розірвати договір і отримати назад сплачені кошти за товар, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому надходженні відповідного товару у продаж. Кошти повертаються покупцю вчасно пізніше, як за 7 днів із моменту письмової заяви на повернення. Повернення коштів за передзамовний товар* провадиться в строк до 180 календарних днів з моменту письмової заяви на повернення. Не підлягають обміну (поверненню) такі товари: продовольчі товари, лікарські засоби, предмети сангігієни, парфумерно-косметичні вироби, зубні щітки, гребінці та щітки масажні, білизна нітка, товари в аерозольній упаковці, друковані видання (перелік Товарів належної якості, не які підлягають обміну (поверненню) на підставах, зазначених вище, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 року № 172 Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів"
 • надавати покупцям документ, що підтверджує купівлю товару та гарантійний талон на товари, що підлягають гарантійному обслуговуванню. Таким документом може бути електронний документ, квитанція, видаткова накладна, товарний чи касовий чек, інший документ. Документ повинен обов'язково містити інформацію про порядок обміну (повернення) товару, найменування продавця, гарантійні умови.

7.2. У разі порушення Продавцем Інтернет-порталу вищевикладених правил сумлінної роботи з покупцями, Адміністрація Інтернет-порталу залишає за собою право обмежити показ інформації про товари Продавця на Порталі до моменту усунення користувачем порушень або скасувати реєстрацію користувача та припинити надання послуг, оскільки своїми діями Користувач завдає шкоди ділової репутації Порталу.

8. Обмеження відповідальності Адміністрації Інтернет-порталу

8.1. Зазначені в Пропозиції умови є попередніми умовами придбання Товару та мають виключно інформаційний характер. 

8.2. Адміністрація Інтернет-порталу не несе жодної відповідальності за будь-які помилки, помилки та неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на даному Інтернет-порталі, не гарантує точності та повноти матеріалів, програм та послуг. Адміністрація Інтернет-порталу докладає всіх необхідних зусиль, щоб забезпечити точність та достовірність поданої на Інтернет-порталі інформації. Вся інформація та матеріали Інтернет-порталу надаються «як є», без будь-яких гарантій (як явних, так і на увазі). 

8.3. Інформація на Інтернет-порталі постійно оновлюється і може стати застарілою. Адміністрація Інтернет-порталу не несе відповідальності за отримання застарілої інформації з Інтернет-порталу, а також за нездатність Користувача отримати оновлення інформації, що зберігається на Інтернет-порталі. 

8.4. Адміністрація Інтернет-порталу за жодних обставин не несе жодної відповідальності за висловлювання та думки. 

8.5. Адміністрація Інтернет-порталу в будь-який час без повідомлення може вносити зміни до матеріалів та послуг, що надаються на цьому Інтернет-порталі, а також до згаданих у них продуктів та цін. У разі старіння матеріалів та послуг на цьому Інтернет-порталі Адміністрація Інтернет-порталу не зобов'язується оновлювати матеріали Інтернет-порталу, залишені як коментарі або огляди. Думка Адміністрації Інтернет-порталу може не співпадати з думкою та позицією авторів оглядів та коментарів. Водночас Адміністрація Інтернет-порталу вживає всіх можливих заходів, щоб не допускати публікації повідомлень, що порушують чинне законодавство чи норми моралі. 

8.6. Адміністрація Інтернет-порталу за жодних обставин не несе відповідальності за можливі протиправні дії Користувача щодо третіх осіб або третіх осіб щодо Користувача. 

8.7. Адміністрація Інтернет-порталу за жодних обставин не несе відповідальності за висловлювання Користувача, опубліковані на Інтернет-порталі https://skates.com.ua. 

8.8. Адміністрація Інтернет-порталу за будь-яких обставин не несе відповідальності за збитки, збитки або витрати (реальні або можливі), що виникли у зв'язку з цим Інтернет-порталом, його використанням або неможливістю використання.

8.9. Адміністрація Інтернет-порталу не несе відповідальності за втрату Користувачем можливості доступу до свого облікового запису — облікового запису на Інтернет-порталі https://skates.com.ua (втрата логіна, пароля, іншої інформації). 

8.10. Адміністрація Інтернет-порталу за жодних обставин не несе відповідальності за неповну, неточну, некоректну вказівку Користувачем своїх даних при створенні облікового запису Користувача.

8.11. У разі виникнення проблем у використанні Інтернет-порталу https://skates.com.ua, незгоді з конкретними розділами Угоди користувача чи отриманні Користувачем недостовірної інформації від третіх осіб, інформації образливого характеру, будь-якої іншої неприйнятної інформації, будь ласка, зверніться до адміністрації Інтернет-порталу mobilluck.ua, щоб Адміністрація Інтернет-порталу могла проаналізувати та усунути відповідні дефекти, обмежити та запобігти надходженню на Інтернет-портал некоректної інформації, а також при необхідності обмежити або припинити зобов'язання щодо надання своїх послуг будь-якому Користувачеві та клієнту, який навмисне порушує приписи Угоди та Портал . 

8.12. У зв'язку з вищевикладеним Адміністрація Інтернет-порталу залишає за собою право видаляти розміщену на Інтернет-порталі інформацію та вживати технічних та юридичних заходів для припинення доступу до Інтернет-порталу Користувачів, які створюють, згідно з висновком Адміністрації Інтернет-порталу, проблеми у використанні Інтернет-порталу іншими Користувачів або Користувачів, які порушують вимоги Угоди.

9. Інші умови

9.1. Ніщо в Угоді не може розумітися як встановлення між Користувачем та Адміністрацією Інтернет-порталу агентських відносин, відносин товариства, відносин із спільної діяльності, відносин особистого найму або якихось інших відносин, які прямо не передбачені Угодою.

9.2. Інтернет-портал є об'єктом права інтелектуальної власності Адміністрації Інтернет-порталу. Усі виняткові майнові авторські права на Інтернет-портал належать Адміністрації Інтернет-порталу. Використання Інтернет-порталу Користувачами можливе суворо у рамках Угоди та законодавства України про права інтелектуальної власності. 

9.3. Всі торгові марки та назви, на які даються посилання в матеріалах цього Сайту, є власністю їх відповідних власників. 

9.4. Визнання судом будь-якого положення Угоди недійсним або таким, що не підлягає примусовому виконанню, не тягне за собою недійсність інших положень Угоди. 

9.5. Користувач погоджується не відтворювати, не повторювати, не копіювати будь-які частини Інтернет-порталу, крім тих випадків, коли такий дозвіл надано Користувачеві Адміністрацією Інтернет-порталу. 

9.6. Ця Угода регулюється та тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, які не врегульовані Угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України.

9.7. Сторони домовилися, що всі суперечки, розбіжності або вимоги, що виникають з цього Договору або у зв'язку з ним, у тому числі щодо його виконання, порушення, припинення чи визнання недійсним, підлягають вирішенню у суді Приморського р-ну м. Одеса.

Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не погоджуєтесь з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

Правовласникам: якщо ви знайшли на сайті незаконно опубліковану вашу інтелектуальну власність (фото, текст та ін.), зв'яжіться з адміністрацією сайту для усунення проблеми.

* Замовлений товар – товар вказаний на сайті з терміном виконання замовлення більше 14 днів.