←  →
  ←  →
  • Скейтборд KFD Bandana Complete Skateboard 8" - Black
   Скейтборд KFD Bandana Complete Skateboard 8" - Black - ідеальний вибір для початківців у світі скейтбордингу. Ця повна дошка має міцну конструкцію та стильний дизайн. Зібрана з усіма необхідними деталями, вона готова до роботи прямо з коробки. Колеса з литого поліуретану та підшипники ABEC-7 забезпечують гладку їзду. Ідеально підходить для вулиці та фліпів.
    У наявності 1 елементи
   2 961 грн.
  • Скейтборд KFD Young Gunz Complete (8"-Flagship V2 Black)
   Скейтборд KFD Young Gunz Complete 8" Flagship V2 Black є чудовим вибором для катання в скейт-парках для райдерів-початківців.
    У наявності 1 елементи
   2 961 грн.
  • Скейтборд Young KFD Gunz Complete (8" - Patrol Zombie)
   Скейтборд KFD Young Gunz Complete 8" Patrol Zombie є відмінним вибором для катання в скейт-парках для райдерів-початківців.
    У наявності 7 елементи
   2 961 грн.
  • KFD Скейтборд Bandana Complete Skateboard 8" - White
   KFD Скейтборд Bandana Complete Skateboard 8" - White - ідеальний вибір для початківців у світі скейтбордингу. Готовий до використання прямо з коробки, з колесами середнього розміру діаметром 53 мм, що підходять для будь-яких умов. Жорсткі колеса 99A дозволяють виконувати надійні трюки та паверслайди. Виготовлений з 7 шарів клену та литого поліуретану, витримує до 80 кг. Вуличний стиль з KFD Bandana.
    У наявності 3 елементи
   2 961 грн.
  • KFD Скейтборд Ransom Complete Skateboard 8.25" - Red
   Стильний скейтборд KFD Ransom Complete Skateboard 8.25" - Red з колесами середнього розміру діаметром 53 мм для універсального використання на вулиці або в скейт-парку. Жорсткі колеса 99A для надійних трюків та паверслайдів. Виготовлений з 7 шарів клену та литого поліуретану.
    У наявності 3 елементи
   2 961 грн.
  Контакти
  Location
  ОдесаУспенська, 66 (кут Преображенської)
  Карта проїзду
  Time
  10:00 – 20:00. Без вихідних!
  Підбір за параметрами
  • Колір
  • У наявності
  Кошик
  Карта проїзду