Посуд для відпочинку та туризму

  ←  →
  ←  →
  • Кастрюля AceCamp Tribal Pot 12.0 L
   AceCamp Tribal Pot 12 L – містка кастрюля для приготування їжі на компанію. Об'єм 12 л, виготовлена ??з алюмінію, стійка до корозії. Зручна складна ручка та плоска кришка з D-подібною рукояткою. Підходити для приготування їжі на пальнику чи багатті. Яскравий аксесуар для туризму та відпочинку.
    У наявності 3 елементи
   2 025 грн.
  • Гуртка Lifeventure Thermal Mug purple matt
   Lifeventure Thermal Mug - надійний супутник у подорожах та повсякденній житті. Кришка не дає вмісту пролитися, а вакуумна ізоляція зберігає напій теплим або холодним до 4 годин. Корпус з нержавіючої сталі з герметичною кришкою, доступний у більш ніж 10 кольорах. Об'єм - 300 мл, міцне матове або глянсове покриття. Не рекомендується мити у посудомийній машині.
    У наявності 18 елементи
   924 грн.
  • Кухоль Lifeventure Ellipse Big Mug navy
   Велика кружка Lifeventure Ellipse Big Mug navy – ідеальний вибір для активного відпочинку. Завдяки своїй ємності вона забезпечить достатню кількість напою на тривалу годину. Кружка має зручну форму, що дозволяє легко тримати її в руках. Виготовлена ??з якісних матеріалів, що забезпечує довговічність використання. Замовляйте вже зараз та насолоджуйтесь своїм улюбленим напоєм у будь-яких умовах!
    У наявності 20 елементи
   294 грн.
  • Тарілка Lifeventure Ellipse Plate navy blue
   Компактна тарілка Lifeventure Ellipse Plate зручна у використанні та має ергономічну форму. Виготовлена ??з легкого та міцного пластику, не містить BPA, стійка до механічних впливів. Має вушка для підвішування та підходить для використання в мікрохвильових печах та посудомийних машинах. Випускається у чотирьох кольорах, щоб було простіше розрізняти у великих компаніях. Зроблено у Великій Британії.
    У наявності 90 елементи
   252 грн.
  • Гуртка Lifeventure Ellipse Mug navy blue
   Легка та практична похідна кружка Lifeventure Ellipse Mug із безпечного пластику нового стандарту. Об'єм 300 мл, не містить BPA, підходить для мікрохвильових печей та посудомийних машин. Виготовлена ??у Великій Британії. Доступна у чотирьох кольорах. Ідеальна для походів та подорожей.
    У наявності 26 елементи
   252 грн.
  • Тарілка Lifeventure Ellipse Bowl navy blue
   Компактна тарілка Lifeventure Ellipse Bowl зручна у використанні та має ергономічну форму. Виготовлена ??з легкого та міцного пластику, не містить BPA, стійка до механічних впливів. Об'єм - 450 мл, є вушка для підвішування. Підходити для використання в мікрохвильових печах та посудомийних машинах. Зроблено у Великій Британії. Доступна у чотирьох кольорах.
    У наявності 99 елементи
   168 грн.
  • Ложка-вилка Lifeventure Ellipse Spork navy
   Універсальна ложка-вилка Lifeventure Ellipse Spork navy1 - незамінний аксесуар для туристів та подорожуючих. Завдяки своїй універсальності, вона замінює як ложку, так і вилку. Легка та компактна, зручно поміщається у рюкзак чи карман. Виготовлена ??з міцного матеріалу, що забезпечує довговічність використання. Доступна одразу на складі в Україні.
    У наявності 23 елементи
   126 грн.
  • Тарілка Lifeventure SS Camping Bowl
   Компактна тарілка Lifeventure SS Camping Bowl із високоякісної нержавіючої сталі - ідеальний вибір для походів та кемпінгу. Вона не схильна до корозії, легко миється та може використовуватись для приготування їжі на вогні. До серії посуду Lifeventure SS також входять кружка, тарілка та набір столових приладів.
    У наявності 462 елементи
   349 грн.
  • Тарілка Lifeventure SS Camping Plate
   Компактна тарілка Lifeventure SS Camping Plate із високоякісної нержавіючої сталі - ідеальний вибір для кемпінгу та подорожей. Не схильна до корозії, що забезпечує довговічність використання. До серії посуду Lifeventure SS також входять столові прилади, кружка та миска.
    У наявності 186 елементи
   365 грн.
  • Вилка, ложка, ніж Lifeventure SS Basic
   Компактний набір столових приладів Lifeventure - вилка, ложка ніж SS Basic1. Виготовлений з нержавіючої сталі, легкий та зручний у використанні. Ідеально підходить для походів, кемпінгу та подорожей. Займає мінімум місця біля рюкзака.
    У наявності 185 елементи
   525 грн.
  • Кухоль Lifeventure SS Camping Mug 300 ml
   Кухоль Lifeventure SS Camping Mug 300 мл - ідеальний вибір для кемпінгу та подорожей. Підвійні стінки зберігають температуру напою, не випалюючи руки. Виготовлена ??з нержавіючої сталі, не схильна до корозії. Компактний дизайн зручно брати із собою. До серії посуду Lifeventure SS також входять миска, тарілка та набір столових приладів.
    У наявності 181 елементи
   504 грн.
  • Гуртка Lifeventure Ellipse Mug graphite
   Легка і практична похідна кружка Lifeventure Ellipse Mug graphite із безпечного пластику нового стандарту. Об'єм 300 мл, виготовлений у Великій Британії, не містить BPA. Підходити для використання в мікрохвильових печах та посудомийних машинах. Є у чотирьох кольорах для легкого розрізнення у великих компаніях. Займає мало місця в рюкзаку та забезпечує простий догляд.
    У наявності 141 елементи
   252 грн.
  • Ложка Lifeventure Titanium Long
   Ложка Lifeventure Titanium Long - ультралегка та екстремально міцна. Виготовлена ??з титанового сплаву, що наполовину легше за сталь. Довга ручка забезпечує комфортне використання з посудом із високими стінками. Ідеальна для спортсменів та мандрівників, які цінують кожен грам лишньої ваги.
    У наявності 138 елементи
   924 грн.
  • Тарілка Lifeventure Ellipse Bowl graphite
   Зручна та легка миска Lifeventure Ellipse Bowl із вушком для підвішування. Виготовлена ??з міцного пластику, не містить BPA. Об'єм – 450 мл. Підходити для мікрохвильових печей та посудомийних машин. Випускається у 4 кольорах. Зроблено у Великій Британії.
    У наявності 124 елементи
   168 грн.
  • Тарілка Lifeventure Ellipse Bowl teal
   Зручна та ергономічна миска Lifeventure Ellipse Bowl - ідеальний вибір для походів та подорожей. Виготовлена ??з легкого та міцного пластику, не містить токсичного бісфенол-А. Об'єм - 450 мл, є вушка для підвішування. Підходити для використання в мікрохвильових печах та посудомийних машинах. Зроблено у Великій Британії. Доступна у чотирьох яскравих кольорах.
    У наявності 93 елементи
   168 грн.
  • Каністра для води AceCamp Jerrycan 8 L
   AceCamp Jerrycan 8 L - компактна каністра для води об'ємом 8 літрів, виготовлена ??з харчового ПЕТ. Має вбудований кран та ручку для зручності використання. Ідеальна для транспортування та зберігання води у таборі. Каністра легко складається для зручності транспортування.
    У наявності 84 елементи
   450 грн.
  • Гуртка Lifeventure Ellipse Mug purple
   Легка і практична похідна кружка Lifeventure Ellipse Mug із безпечного пластику нового стандарту. Об'єм 300 мл, не містить BPA, підходить для мікрохвильових печей та посудомийних машин. Виготовлений у Великій Британії. Яскравий фіолетовий колір допоможе розрізняти у великих компаніях. Займає мало місця в рюкзаку та забезпечує простий догляд.
    У наявності 78 елементи
   252 грн.
  • Тарілка Lifeventure Ellipse Bowl light grey
   Ідеальна сіра тарілка від Lifeventure! Тарілка Ellipse Bowl light grey1 - надійний товар для активного відпочинку. Легка та зручна, вона стане незамінним помічником на походах та пікніках. Насолоджуйся їжею в будь-яких умовах завдяки цій тарілці.
    У наявності 77 елементи
   168 грн.
  • Гуртка Lifeventure Ellipse Mug teal
   Легка і практична похідна кружка Lifeventure Ellipse Mug із безпечного пластику нового стандарту. Об'єм 300 мл, не містить BPA, підходить для мікрохвильових печей та посудомийних машин. Виготовлений у Великій Британії. Доступний у 4 яскравих кольорах для легкого розрізнення у великих компаніях. Займає мало місця в рюкзаку та забезпечує простий догляд.
    У наявності 76 елементи
   252 грн.
  • Гуртка Lifeventure Ellipse Mug green
   Легка і практична похідна кружка Lifeventure Ellipse Mug із безпечного пластику нового стандарту. Об'єм 300 мл, виготовлений у Великій Британії, не містить BPA. Підходити для використання в мікрохвильових печах та посудомийних машинах. Доступний у 4 кольорах, щоб було простіше розрізняти у великих компаніях.
    У наявності 71 елементи
   252 грн.
  • Вилка, ложка, ніж Lifeventure SS Folding
   Lifeventure SS Folding - компактний набір складних столових приладів із нержавіючої сталі, ідеально підходить для кемпінгу та подорожей. Забезпечений відкривалкою для пляшок на ложці та консервним ключем на вилці. Не схильний до корозії. У комплекті – чохол для зберігання. До серії посуду Lifeventure SS входять кружка, тарілка та миска, які можна придбати окремо.
    У наявності 69 елементи
   785 грн.
  • Гуртка Lifeventure Thermal Mug black matt
   Lifeventure Thermal Mug - надійний супутник у подорожах та повсякденній житті. Кришка не дає вмісту пролитися, а вакуумна термоізоляція зберігає напій теплим або холодним до 4 годин. Корпус з нержавіючої сталі з герметичною кришкою, доступний у більш ніж 10 кольорах. Об'єм - 300 мл, міцне матове або глянсове покриття. Не рекомендується мити у посудомийній машині.
    У наявності 63 елементи
   924 грн.
  • Ложка Lifeventure Titanium Forkspoon
   Lifeventure Titanium Spork - ультралегкий гібрид вилки та ложки, виготовлений із чистого титану. Можна використовувати як відкривачку для пляшок. Виготовлений із міцного титанового сплаву, наполовину менше за вагою сталі. Ідеально підходить для туризму та походів.
    У наявності 59 елементи
   706 грн.
  • Гуртка Lifeventure Flip-Top Thermal Mug black
   Зберігайте свій напій гарячим або холодним з Кружка Lifeventure Flip-Top Thermal Mug black. Ця термокружка має зручну кришку з функцією відкриття однією рукою та ємністю 450 мл. Виготовлена ??з високоякісної нержавіючої сталі, що забезпечує довговічність та збереження температури напою. Ідеально підходить для подорожей, походів та повсякденного використання.
    У наявності 59 елементи
   924 грн.
  • Фляга Little Life Water Bottle 0.4 L butterfly
   Компактна фляга Little Life Water Bottle 0.4L - ідеальний вибір для активного відпочинку. Завдяки своїй маленькій вазі і розміру, вона легко поміщається в рюкзак або сумку. Виготовлена ??з якісних матеріалів, що забезпечує довговічність використання. Ідеально підходить для води, соків та інших напоїв. Забезпечте собі зручність та практичність із Little Life Water Bottle 0.4 L butterfly.
    У наявності 58 елементи
   706 грн.
  • Каністра для води AceCamp Jerrycan 10 L
   AceCamp Jerrycan 10 L - компактна каністра для води із вбудованим краном та ручкою. Виготовлена ??з харчового ПЕТ, що забезпечує безпечне зберігання води. Ідеально підходить для транспортування та зберігання води у таборі. Каністра легко складається, що дозволяє зручно зберігати та транспортувати її. Ключові переваги: ??компактність, вбудована кран та ручка, безпечне зберігання води.
    У наявності 41 елементи
   495 грн.
  • Каністра для води AceCamp Jerrycan 5 L
   AceCamp Jerrycan 5 L - складана каністра для води об'ємом 5 літрів. Виготовлена ??з харчового ПЕТ, має вбудований кран та ручку. Компактно складається для зручності зберігання та транспортування. Ідеальний засіб для перенесення та зберігання води у таборі.
    У наявності 41 елементи
   405 грн.
  • Каністра для води AceCamp Jerrycan 15 L
   AceCamp Jerrycan 15 L - компактна каністра для води із вбудованим краном та ручкою. Виготовлена ??з харчового ПЕТ, що забезпечує безпеку води. Ідеальна для транспортування та зберігання води у таборі. Зручна та легка у складанні, що дозволяє зберігати її в місцях з обмеженим простором.
    У наявності 40 елементи
   540 грн.
  • Гуртка Lifeventure Thermal Mug grey matt
   Lifeventure Thermal Mug - надійний супутник у подорожах та повсякденній житті. Кришка не дає вмісту пролитися, а вакуумна термоізоляція зберігає напій теплим або холодним до 4 годин. Корпус з нержавіючої сталі з герметичною кришкою, доступний у більш ніж 10 кольорах. Об'єм - 300 мл, міцне матове або глянсове покриття. Не рекомендується мити у посудомийній машині.
    У наявності 40 елементи
   924 грн.
  • Фляга Ultimate Direction Flexform II 500 ml
   Легка та міцна фляга Ultimate Direction Flexform II на 500 мл - ідеальний вибір для активного відпочинку. Завдяки своїй конструкції вона легко поміщається в карман рюкзака, а також забезпечує надійне зберігання рідини. Ключові переваги: ??легкість, міцність, зручність використання.
    У наявності 40 елементи
   420 грн.
  Контакти
  Location
  ОдесаУспенська, 66 (кут Преображенської)
  Карта проїзду
  Time
  10:00 – 20:00. Без вихідних!
  Підбір за параметрами
  • Ціна
    від 
    до 
    грн. 
  • Бренд
  • Колір
   Кошик
   Карта проїзду