←  →
  ←  →
  • Рушник Lifeventure Recycled Soft Fibre Trek grey L
   Lifeventure Recycled Soft Fibre Trek - універсальний рушник із підвищеною вбиральністю, виготовлений із перероблених пластикових пляшок. Сохне в 8 разів швидше за звичайний рушник і вбирає вологу в 9 разів важче за вага рушника. Антибактеріальна формула Polygiene® запобігає утворенню неприємних запахів. Ідеально підходить для спорту, використання на пляжі, біля походу та просто для подорожей. Придатний для вторинної переробки.
    У наявності 37 елементи
   1 008 грн.
  • Рушник Lifeventure Micro Fibre Comfort aqua L
   Lifeventure Micro Fibre Comfort - м'який рушник з підвищеним поглинанням, що швидко сохне. Антибактеріальна формула Polygiene® запобігає утворенню неприємних запахів. Вбирає вологу вшестеро важче, ніж вага рушника. Ідеальний для спорту, пляжу, походів та подорожей. Постачається з міцним чохлом із матеріалу Ripstop.
    У наявності 23 елементи
   1 260 грн.
  • Рушник Lifeventure Soft Fibre Lite purple Giant
   Lifeventure Soft Fibre Lite - универсальний рушник з м'якого матеріалу, який вбирає вологу в дев'ять разів важче від ваги рушника. Антибактеріальна формула Polygiene ® перешкоджає утворенню неприємних запахів. Рушник сохне в шість разів швидше за звичайний пляжний рушник. Зручна еластична петля для фіксації у складеному вигляді. Ідеально підходить для спорту, використання на пляжі, біля походу та просто для подорожей.
    У наявності 20 елементи
   1 176 грн.
  • Рушник Lifeventure Recycled Soft Fibre Trek blue
    У наявності 14 елементи
   1 008 грн.
  • Рушник Lifeventure Soft Fibre Triangle pink Giant
   Практичний та универсальний рушник Lifeventure Soft Fibre Triangle з приємного на ощупь матеріалу SoftFibre. Ідеально підходить для спорту, пляжу, походів та подорожей. Антибактеріальна формула Polygiene ® запобігає утворенню неприємних запахів, а рушник залишається чистим та свіжим довше. Легкий та компактний, вбирає вологу в дев'ять разів важче за вага рушника та сохне у вісім разів швидше за звичайний пляжний рушник.
    У наявності 11 елементи
   1 428 грн.
  • Рушник Lifeventure Soft Fibre Printed Words Giant
   Практичний универсальний рушник Lifeventure Soft Fibre Printed з декоративним принтом із приємного на ощупь матеріалу SoftFibre. Ідеально підходить для спорту, використання на пляжі, біля походу та просто для подорожей. Антибактеріальна формула Polygiene ® перешкоджає утворенню неприємних запахів, а рушник залишається чистим та свіжим довше. Виготовлений із м'якого матеріалу SoftFibre із підвищеним поглинанням, легкий та компактний. Сохне у вісім разів швидше за звичайний пляжний рушник та вбирає вологу у дев'ять разів важче за вага рушника.
    У наявності 7 елементи
   1 428 грн.
  • Рушник Lifeventure Soft Fibre Advance pink Giant
   Lifeventure Soft Fibre Advance - универсальний рушник з м'якого матеріалу SoftFibre, ідеальний для спорту, пляжу, походів та подорожей. Антибактеріальна формула Polygiene® запобігає неприємним запахам, а рушник вбирає вологу у 9 разів важче за свій вагу. Легкий і компактний, з швидким часом сушіння та міцним чохлом з матеріалу Ripstop.
    У наявності 3 елементи
   1 638 грн.
  • Рушник Lifeventure Soft Fibre Lite grey Giant
   Lifeventure Soft Fibre Lite - універсальний рушник із підвищеним поглинанням вологи. Легкий та компактний, ідеально підходить для спорту, пляжу, походів та подорожей. Антибактеріальна формула Polygiene ® запобігає утворенню неприємних запахів. Сохне в шість разів швидше за звичайний рушник та вбирає вологу у дев'ять разів важче за вагу рушника. Зручна еластична петля для фіксації у складеному вигляді.
    У наявності 2 елементи
   1 176 грн.
  • Рушник Lifeventure Soft Fibre Printed Andaman Giant
    У наявності 2 елементи
   1 428 грн.
  • Рушник Lifeventure Soft Fibre Printed Mandala Giant
    У наявності 2 елементи
   1 428 грн.
  • Рушник Lifeventure Soft Fibre Printed coral Giant
   Практичний универсальний рушник Lifeventure Soft Fibre Printed з декоративним принтом із приємного на ощупь матеріалу SoftFibre. Ідеально підходить для спорту, використання на пляжі, біля походу та просто для подорожей. Антибактеріальна формула Polygiene ® перешкоджає утворенню неприємних запахів, а вбирання вологості у дев'ять разів важче за вага рушника забезпечує швидке висихання. Легкий та компактний рушник, який залишається чистим та свіжим довше.
    У наявності 2 елементи
   1 428 грн.
  Контакти
  Location
  ОдесаУспенська, 66 (кут Преображенської)
  Карта проїзду
  Time
  10:00 – 20:00. Без вихідних!
  Підбір за параметрами
  • Ціна
    від 
    до 
    грн. 
  • Бренд
  Кошик
  Карта проїзду