Ковдри та пледи

  ←  →
  ←  →
  • Термоодеяло Lifesystems Heatshield Bag
   Легкий рятувальний термомішок Lifesystems Heatshield Bag забезпечує максимальну захист від води та вітру. Він відображає та утримує понад 90% випромінюваного тепла людини, що знаходиться в ньому. Яскравий колір та відбивач радарів допомагають знайти потерпілого. Компактний та легкий, має чохол для зберігання та перенесення. Ідеально підходить для любителів перегонів на виживання та іншого активного відпочинку.
    У наявності 41 елементи
   840 грн.
  • Термоодеяло Lifesystems Heatshield Blanket Double
   Легке та компактне термоодеяло Lifesystems Heatshield Blanket Double для 1-2 осіб. Захистити від переохолодження в аварійних ситуаціях та зберегти тепло в туризмі. Яскравий колір та відбивач радарів допоможуть знайти потерпілого. Вітрозахисна, водонепроникна, міцна та багаторазова. Інформація про виживання надрукована на ковдрі.
    У наявності 471 елементи
   504 грн.
  • Термоодеяло Lifesystems Heatshield Blanket Single
   Легке і компактне термоодеяло Lifesystems Heatshield Blanket Single - ідеальне рішення для туризму та надзвичайних ситуацій. Відбиває та утримує близько 90% тепла, що виділяється тілом, що допомагає захистити потерпілого від переохолодження. Яскравий колір із металізованим блиском та відбивачем радарів допомагає знайти потерпілого рятувальним службам. Одеяло гнучке, компактне та легке, підходить для одного людини. Інформація про виживання надрукована на ковдрі.
    У наявності 348 елементи
   412 грн.
  • Термомішок Lifesystems Mountain Survival Bag
   Lifesystems Mountain Survival Bag - міцний та легкий мішок із жорсткого поліетилену, що зменшує втрату тепла тіла у будь-якій складній ситуації. Він відбиває та утримує близько 90% тепла, що виділяється тілом, вітрозахисний та водонепроникний. Компактний та легкий, призначений для одного-двох людей. Яскраво-оранжевий колір може бути використаний як сигнал лиха. Теплий, компактний та надійний - ідеальний вибір для гірських походів, аварій та нещасних випадків.
    У наявності 126 елементи
   433 грн.
  • Термоодеяло Lifesystems Thermal Bag
   Lifesystems Thermal Bag - рятувальний термомішок, що забезпечує максимальну захист від холоду та вітру. Виготовлений з металізованого поліестеру, він відбиває та утримує близько 90% тепла, що виділяється тілом. Яскраво-жовтогарячий колір та відбивач радарів допомагають знайти потерпілого. Термічно запаяні та проклеєні шви забезпечують захист від води. Компактний та легкий, Thermal Bag – невід'ємна частина набору виживання у горах.
    У наявності 101 елементи
   672 грн.
  Контакти
  Location
  ОдесаУспенська, 66 (кут Преображенської)
  Карта проїзду
  Time
  10:00 – 20:00. Без вихідних!
  Кошик
  Карта проїзду